Ana içeriğe atla

Uzun Zaman Sonra Merhabaaaa

Uzuunn zaman sonra yeniden burdayım, çok zaman olmuş yazmayalı.. Dün aklıma düştü yeniden, akıp giden zamana kapılıp, hayatın gidişine koşarak yetişmeye çalışırken zaman ayıramadığım onca şeye üzülürken, burası düşüverdi aklıma.. Zaman ayıramadığım şeylere üzülüyorum, içim gidiyor daha çok şey sığdırmak gerek hayata..

Evlendim, eve alışma süreci, evliliğe alışma süreci derken, işler kötüye gitti Turizm sektörünün düşüşünden bende nasibi aldım ve işten ayrılmak zorunda kaldım, şans ki aynı gün başka bir iş buldum ve başladım, yeni işime de alıştım hatta, her şey yolunda şükür :)

Bahar da gelmiş, yaza kapı aralanmış.. Yeni başlangıçlar yapmışım, umutlarım,hayallerim var ohh değmeyin keyfime :)
Güneşlenip denize girme hayalinden kendimi alamaz durumdayım şu sıra, bide vücut olarak da hazır olsam keşke yaza :) Neyse olsun bugün tekrar başlayacağım rejime :)


Maviniz bol olsun, yüzünüz hep gülsün :)
Görüşürüzz

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şirince Köyü / Kumda Kahve

Bugün Köy Turunda görevliydim, İlk önce Şirince ardından Kirazlı Köy' gittik.
Müdürümün benden isteği üzerine Kumda Kahveyi araştırdım, buldum.
Büyük değirmen taşının içine bir mekanizma yerleştirmişler alttan ısıtmalı, kum var üzerinde kahveyi bakır cezvelerle orada pişiriyorlar. Ocaktakinden çok daha hızlı pişiyor, çünkü cezvenin her yanı ısınıyor.
Çok da leziz oluyor :) Ayrıca Turistlerin ve misafirlerin ilgisini çekiyor :)


Damla sakızlı ve sade olmak üzere 2 çeşidi var :) Enteresan geldi bana, ilk defa görüyorum bunu, közde kahveden sonra .. Nasıl da leziz olmuş anlatamam..
                   Mis gibi , afiyetle içtim :)  Her Şirinceye gidildiğinde içilesi ..

Samos / Balayı

Vee evlendim :) Artık karşınızda evli bir baayaann var :)
Ne değişikmiş, birden büyür mü insan, birden o sorumluluk nasıl da düzeltir elini kolunu, yüzünü gözünü.. Aslında çok şey değişmiyor, belli başlıları değişiyor, ki kendimi hala zıp zıp zıplayan, güleç bir kız olarak görüyorum :) Aslında minik bir kadınım :) Genç kalmak istiyorum içim,ruhum hep genç kalsın..
Düğünü ve kına gecesini sonra yazacağım malesef henüz 2. fotoğraf çekimleri olmadığı için fotoğraf paylaşamıyorum, hepsi bitmedi ve gelmedi.
Düğün sonrası hemen balayı yaptık, asıl onu yazmak istiyorum :) İlk kez yurt dışına çıktım çok yakında da olsa Samos benim için yurt dışı :)
3 gün geçirdik Samosta, hayatımın en güzel günlerinden 3üydü sanırım :) Çok eğlendim, tıka basa yedim, içtim, sarhoş oldum, sokaklar benimdi, sirtaki yaptım anlamsızca :)

Giderken çok heyecanlıydım, hayatımın adamıyla ilk tatilim değildi ilk baş başa yaptığımız tatildi :)
Elimden tuttuğunda dünya umrumda değildi, o his bambaşka.. Sokaklar, caddeler…

Biz Artık Nişanlıyız / 11.08.2013

En büyük ayakta duruş sebebimdir hayallerim, en güzelini en iyisini ister ya insan kendine, tabi ki benimkisi de böyleydi.
İlk tanıştığımda onunla şu günü söyleseler gülmekten ölürdüm.. İnsan neler yaşayacağını, nasıl bir adamla karşılaşacağını onun seni alıp hangi bulutların üstüne çıkaracağını anlamıyor..  Her şey çok rayında, yolunda gitti.. Senelerce beklenen o'ymuş, senelerce özlenen..
Ailelerin kaynaşması ve birbirini çok sevmesi bizi daha bir mutlu etti, her şey öyle yerine yakıştı ki, mükemmelliyetçiliğim rahat bir nefes aldı :)

1.5 sene sonra artık bir şeylere isim koymanın zamanı gelmişti, öyle heyecanlıydım ki günler hatta aylar öncesinde istediklerim düşündüklerim kafamda tamdı. Aşk penceresi ve magnet hediyeler kafamdaydı, ne giyeceğim hatta saçımı nasıl istediğim.. Her şey ..

O heyecana heyecan katan bir konu ise, kendi söz tepsimizi kendimizin yapmasıydı, ayrı bir anlam kattı.. Magnet sepetimiz de keza öyle.. Kendimiz hallettik, bu ayrı bir duygu, yüzüklerimizi kend…